reklama

5 překvapivých trendů, které si půjčte z rodinného šatníku

Pánské sako, blůza po babičce nebo manšestráky? Ano! Foto:
Pánské sako, blůza po babičce nebo manšestráky? Ano!
Foto: Instagram.com

“Tohle bych si NIKDY neoblékla,” je věta, kterou milovnice módy nevyslovují. Dobře vědí, že některé věci, jakkoli se zdají divné nebo nemoderní, se zkrátka jednou vrátí a budou neskutečně in… Které nás doženou letos?

Sako po tátovi

Nepolemizujte s modelkami, které se živí pobíháním z přehlídky na přehlídku, že tohle opravdu divné, velké kostkované sako přece nemůžou myslet vážně! Můžou a myslí. Nejvíce zabodujete v oversize dvouřadovém saku s esterházy kostkou, které si přehodíte přes tričko s obrázkem.

Manšestr po dědovi

Doufali jste, že se už nikdy nevrátí? Smůla, manšestr je zpět! Letošní podzim si bez něj módní fanatičky nemohou užít. Jak moc se ujme v řadách masy, to je zatím otázka za milion, ale první instagramové vlaštovky už vylétly. Pokud chcete vypadat, že se vyznáte, ale nemáte odvahy na rozdávání, začněte zlehka, třeba manšestrovou čepicí, ta se dá vždycky sundat, ne?

Džíny po mámě

Džíny po “boyfriendovi” dejte k ledu nebo alespoň hluboko do skříně. Teď se nosí něco na způsob “máma se zapomněla v devadesátkách”. Je to sice mírně asexuální a chlapi vás v tom neocení, ale co bychom nepoložily na oltář trendů! Džíny musí vypadat, že jste si je vypůjčila z fundusu Beverly HIlls 90210, tzn. modré s vysokým pasem. Pokud na to nemáte, pokračujte ve slimkách nebo klasice, to nebolí.

Mikina po bráchovi

S nápisem, kapucou a hooodně velká pokud možno. Zajímavé je, že už vám nemusí být patnáct a bude to v pořádku. Tenhle trend není úplně špatný, pokud uvážíte, co všechno se do mikinového stanu dá schovat. Budete jak v pokojíčku a pořád ukrutně trendy!

Blůza po babičce

Jestli chcete vědět jak na to, podívejte se na instagram Daniely Peštové. Té by samozřejmě slušel i pytlík od mlíka, ale jako inspirace se rozhodně hodí. Blůza (nebo šaty!), která je letos tak nesmírně ceněná, skutečně vypadá, jako byste si ji vypůjčila od své prababičky. Kytičkové vzorky, nabírané sámky, pěkně ke krku a malé knoflíčky nebo lemování k tomu. Tak šup na půdu a uvidíte, že tam v krabicích čeká módní poklad!

Přečtěte si i další články z oblasti módy:

Článek

jak vypadat luxusně - hlavní Foto:

10 způsobů, jak vypadat luxusně, i když na to nemáte

Pár dobrých rad, jak si k luxusní image pomoci za pár korun.

Článek

Při nákupu oblečení přes internet bývá těžké trefit se do správné velikosti Foto:

Nákup oblečení na internetu: Proč často netrefíte správnou velikost?

Na internetu lze koupit takřka cokoliv od rohlíků až po automobily. Většinou víme, co přesně chceme, a objednání například elektroniky není příliš obtížné. Jiné je to ale...

Článek

Módní ikony instagramu (zleva): Olivia Palermo, Giovanna Engelbert, Amanda Shadforth Foto:

Módní ikony Instagramu: Co od nich můžeme odkoukat?

Módní maniačky se rády tváří, že své dokonalé outfity vymyslely ve spaní nebo na sebe “něco hodily” ráno s hrnkem kávy v ruce. Jenže většinou toho spoustu okoukaly na...

autor: KU

Horoskopy 2018

reklama

reklama