reklama

Darujte mu ten nejlepší dárek – vaši pozornost se vším všudy

Darujte mu ten nejlepší dárek -  vaši pozornost se vším všudy Foto:
Darujte mu ten nejlepší dárek - vaši pozornost se vším všudy
Foto: thinkstock.com

Teď, v době adventu, kdy všechny blázníme, abychom do Vánoc měly vše v cajku, je potřeba se konečně zklidnit, nasávat atmosféru Vánoc a užívat si lásku partnera. Přinášíme vám láskyplné rady, jak si toto kouzelné období naklonit na svoji stranu a vytřískat z něj co možná nejvíc.

My na to jdeme od lesa, tak to od nás fikaně opište a nebuďte za puťku domácí, co do Vánoc nepáchne z domu a jenom remcá u plotny, že nestíhá.

„Moje máti mě učila, abych doma platila za přepečlivou hospodyňku, co doma vládne vařečkou a zároveň by se bez problémů mohla večeře podávat přímo z podlahy. A tak jsem taky k manželství přistupovala. Jenomže i když tohle všechno bylo obstarané, tak i přesto můj drahý utekl za tou, co nepekla, ale nechala si péct, co neuklízela kdovíjak často a raději si zašla ke kadeřnici. Mamka mě omylem zaklela kletbou, která už tehdy předurčovala moje manželství k zániku. Tak se taky stalo, ale po té zkušenosti jsem to puťkaření jednou provždy utnula. Neriskujte svůj rozvod a udělejte to stejně. Život se musí žít a ne ho trávit gruntováním, na to je přespříliš krátký,“ radí ženám Klára Voborská (36).

Spojte wellness víkend s adventem

Je jedno, jestli zakotvíte v Českých Budějovicích, Olomouci, Praze či v Brně. Adventní trhy mají všude a pobytové balíčky s nějakou tou odpočinkovou procedurou stejně tak. Stačí si jen vybrat. V případě, že ale chcete něco víc, třeba ochutnat pikantní čabajku, načerpat energii v termálech, ať vám to o svátcích sluší, nebo třeba výhodně nakoupit, tak pak musíte do Budapešti. Na fajn atmosféru a ceny při zemi láká třeba polský Krakov. Naopak ve Vídni nebo v Německu si za tamní vánoční speciality nebo ozdoby krapet připlatíte.

Darujte mu ten nejlepší dárek -  vaši pozornost se vším všudy 3 Foto:

„Já se svým milencem Karlem jezdím každoročně do vánoční Budapešti, chodíváme hrát do Szechényiho lázní šachy a přitom se rochníme ve vyhřátém venkovním bazénu, k obloze stoupá pára a mrzne jak praští. Karlova manželka doma peče ostošest a můj milý si myslí, že jsem na služební cestě,“ svěřuje se Miriam, která si to umí (s)prostě zařídit.

Procházejte se

Jen tak ruku v ruce bloumejte vánočně nasvícenými ulicemi, koukejte do výloh nebo vyrazte na kopec za město, kde to vypadá, jako by se zastavil čas – a vy můžete alespoň na chvíli být daleko od toho zmatku. Držte se za ruce, povídejte si o tom, jak jste slavili svátky jako malí, špičkujte se a dejte do mozaiky vašeho vztahu další nádherný střípek, který vám vykreslí život barvami. Svět, jak ho známe, není jenom o práci, ale především o tom mít čas jeden na druhého. Tak si ho prostě udělejte.

Milujte se

Mít sex, nebo se milovat? Říkáte si, že v tom není vůbec žádný rozdíl, protože výsledek je stejný? Možná je i není. Milujete se s někým, na kom vám záleží a postelový akt je díky tomu povýšen na druhou, kdežto mít sex je pouhé vyventilování nahromaděného erotického vzrušení. Tak se milujte s tím pravým. A uvidíte, že rázem poznáte ten rozkošnický rozdíl. A pak se už s pouhým orgasmem nespokojíte. I když i ten není špatný, pokud máte pouze kamaráda s výhodami.

Článek

Ty nejlepší dárky pro partnera Foto:

Vánoční dárky pro muže: Více jak 35 tipů a nápadů

Vánoce se nezadržitelně blíží a je nejvyšší čas začít řešit, komu a co pořídit pod stromeček. Obzvlášť vybrat dárek pro muže bývá někdy velmi obtížné. Ale nebojte se, s...

Odleťte za teplem

Někdo si na svátky potrpí, a tak se na ně pečlivě připravuje téměř celý měsíc. Jiní na to z vysoka dlabou (zvlášť ti, co zatím děti nemají nebo jim už vyletěly z hnízda) a mají v plánu si pár dní do Vánoc zkrátit chytáním bronzu na lehátku a na svátky si přiťuknou pod palmou. A nemusíme vám asi dvakrát vysvětlovat, že jsou to právě nevšední zážitky, co slepují a pojí dva lidi k sobě. Možná je konečně na čase upevnit vaši lásku tím nejúčinnějším lepidlem, tedy nějakou pořádnou dovolenou v exotice. Slunce hřeje jako o závod v Karibiku, ve Střední Americe, v tropické Africe (Zanzibar, Keňa, Mauricius) nebo na božských Maledivách.

Ještě nekončíme!

  • Během adventu společně koukejte na pohádky, chroupejte vanilkáče a spláchněte je svařákem. Rádi byste, ale nemáte napečeno? Tak zkuste pro jednou ty z obchodu a máte to.
  • Zajděte s vaší láskou posvítit vašim předkům na hřbitov. A dejte lásku najevo i těm, co tady sice nejsou, ale ve vašem srdci jim stále náleží nezastupitelné místo.
  • Děti, partner a blízká rodina. Přesně na těch nám záleží ze všeho nejvíc. Tak jim to řekněte, že jsou pro vás vším. A úplně nejlépe teď hned.

Mohlo by vás také zajímat:

Článek

O vztah je potřeba pečovat Foto:

Spokojený partnerský život: Co dělat, aby neodešel za mladší?

Nechcete, aby vás vyměnil za „mladší model“? Něco z níže uvedeného třeba pomůže. Smysluplný partnerský vztah je jedna z nejcennějších věcí, co v životě máme.

Článek

Drobné gesto má často větší význam, než drahý dárek Foto:

10 maličkostí, na kterých ale ženám hodně záleží

Velká gesta a drahé dárky – kdo by to nemiloval. Co je ovšem pro nás, ženy, mnohem důležitější, nemá materiální povahu. Jsou to drobné důkazy toho, jak moc partnerovi na...

Článek

Sex podle horoskopu by mohl být nezapomenutelný Foto:

S jakým znamením zažijete ten nejúžasnější sex? Kdo má stejné sexuální touhy jako vy?

Ačkoliv není sex ve vztahu dvou lidí tou nejdůležitější věcí, je dobré vědět, které z hvězdných znamení je tím nejideálnějších sexuálním partnerem. Hvězdy se totiž nemýlí...

-lz-

Horoskopy 2018

reklama

reklama