reklama

Jaký je váš skutečný věk? Jednoduchý cvik to odhalí!

Jaký je váš skutečný věk? Foto:
Jaký je váš skutečný věk?
Foto: istock.com

Říká se, že věk je jen číslo a je mnohem důležitější, jak se člověk cítí. A to jak po fyzické, tak po psychické stránce. Ukážeme vám malý trik, jak lze odhalit váš skutečný věk!

Zdraví máme všichni jen jedno a je potřeba se o něj pořádně starat. A také o vaši fyzickou kondici. Pokud jste nebyli odmala vedni ke sportu, máte to trošku těžší, ale rozhodně není nic ztraceno. Udržovat, či dokonce zlepšovat kondici můžete začít kdykoliv a v jakémkoliv věku.

Ukážeme vám, jak si na vlastní kůži ověřit váš skutečný věk. Možná budete překvapení!

Důležité je se před provedením rozcvičit a zahřát svaly. Protáhněte si nohy, ruce i trup.

Poté se postavte, nohy dejte mírně od sebe a předkloňte se. Nohy mějte propnuté a zapamatujte si místo, kaž až dosáhly vaše ruce.

Výsledky testu:

                                                              20–25 let

 

Jaký je váš skutečný věk? 25 Foto:

Opřeli jste se pohodlně celými dlaněmi o podlahu (nebo jste dokonce objali kotníky jako žena na obrázku) a nohy jste přitom udrželi napnuté? Gratulujeme! váš skutečný věk odpovídá rozmezí 20–25 let!

                                                                 25–38 let

Jaký je váš skutečný věk? 38 Foto:

Dotkli jste se špičkami prstů země, ale stále s nataženými nohami? To není špatný výsledek! Váš skutečný věk odpovídá maximálně věku 38 let.

                                                                     38–50 let

Jaký je váš skutečný věk? 50 Foto:

Dosáhnete maximálně ke kotníkům a potřebujete lehce pokrčit kolena? Měli byste začít s pravidelným protahováním, pokud je vám méně než 40 let. Věřte nám, že pokud cvičit pravidelně, brzy se dotknete pohodlněmi celými dlaněmi země.

                                                                  Více než 50 let

Jaký je váš skutečný věk? víc jak 50 Foto: Foto: istock.com

Pokud vaše natažené ruce  dosáhnou maximálně ke kolenům a přitom cítíte pnutí po zadní straně nohou, váš opravdový věk přesahuje číslo 50.

Nejste spokojeni s výsledkem? Nepanikařte! Není nic jednoduššího, než to změnit. Stačí se několik minut denně protahovat (klidně v sedě a v leže u TV) a za několik týdnů dosáhnete pohodlně celými dlaněmi na zem a úplně bez problémů! Věřte nám, je to ověřené na vlastní kůži.

Mohlo by vás dále zajímat z oblasti cvičení:

Článek

Velký speciál: Zhubněte a dostaňte se do formy #1 Foto:

Velký speciál: Zhubněte a dostaňte se do formy #1

Zhubnout a dostat se do formy není jen tak a upřímně vám říkáme, že to chce čas a vytrvalost. A proto jsme pro vás připravili velký speciál, ve kterém vám krok za krokem...

Článek

Měsíc na obloze vám napoví, co správně jíst Foto:

Hubnutí podle Luny: Řiďte se fázemi Měsíce a kila půjdou dolů

Pokud jste někdy v minulosti zkoušeli zhubnout, nejspíš jste zaznamenali, že ne vždy to jde tak, jak byste si přáli. Kromě vaší vůle, disciplíny, u žen také fáze...

Článek

Jak se správně vážit? Foto:

Chcete zhubnout? A víte, jak se vlastně správně vážit?

Pokud jste přesedlala na zdravý životní styl a změnila stravovací návyky, abyste si sáhla na vysněnou váhu, je nutné osvojit si umění správně se vážit. I tato pro někoho...

autor: Martina Hrušková

Horoskopy 2018

reklama

reklama