Astročlánky

28. prosince 2021 05:57

Anna Kopečková

Horoskop 2022: Jaké je hlavní poselství pro vaše znamení zvěrokruhu?

Tarotové karty patří k oblíbeným způsobům, jak můžete trochu nahlédnout do budoucnosti. Jakou radu pro vás mají na rok 2022? Co vás v tomto roce čeká a co budete muset udělat pro to, abyste se v životě posunuli někam dál a byli šťastnější?

Beran

Poselství pro všechny Berany na rok 2022 je symbolizované kartou Mága, který představuje sílu. Mágovo poselství se týká kázně a zodpovědnosti. Ukazuje, že v sobě máte sílu a moc dosáhnout všeho, co chcete, protože potřebné nástroje jsou vám k dispozici. Učte se komunikovat, přizpůsobovat a posilovat vůli, moudrost. Rozvíjet svůj talent a kreativitu, být svobodný a nehledět na předsudky. Také se snažte šířit radost a pozitivní atmosféru a nemyslet pouze na sebe.

Býk

Pro Býky vychází na rok 2022 karta výzev a osudu Soud. Poselství této karty je jasné – jste k něčemu voláni. Je možné, že tyto výzvy nechcete slyšet a spíše svoji pozornost věnujete různým aktivitám, práci, nákupům, koníčkům atd. Vaše duše se může bát změn, které vám ale mohou přinést jiný, více naplňující život. Neměli byste toto volání ignorovat ani před ním utíkat k jiným činnostem. Váš život se musí měnit, kolo osudu se nedá zastavit. Anděl na obrázku troubí na roh a volá lidi, aby „povstali“ od starého života k novému.

Blíženci

Znamení Blíženců by se mělo inspirovat kartou Vůz, která symbolizuje vnitřní sílu a pohyb. Tato karta ukazuje, že v sobě máte najít vnitřní sílu k rozhodování. Podle stupně svého vývoje budete vystavováni zkouškám – vozataj řídí svůj vůz sám a musí pevně držet otěže svého vozu – života ve svých rukou. Musí se naučit vylaďovat na vlastní střed – být harmonickým člověkem a nenechat se nikým a ničím vyvést z míry. Je to období, kdy má člověk nalézt štěstí sám v sobě a pak může rozdávat i dál, ostatním.

Rak

Poselstvím pro lidi narozené ve znamení Raka je karta moudrosti a duchovního růstu Velekněz. A ve znamení duchovního růstu bude i rok 2022. Bude vás zajímat duševní potenciál, hodně budete studovat a získávat informace, sbírat životní zkušenosti. Vzhledem k současným podmínkám můžete využít i různé on-line kurzy, semináře i přednášky. Také je možné setkání se zajímavým člověkem. Nemusí jít o partnera, spíše rádce, pomocníka, který ovlivní váš život a vaši budoucnost. Budete schopni rady nejen přijímat, ale také poskytovat ostatním. Během tohoto roku se vám může otevřít poznání, které změní váš život.

Lev

Lvi by se mohli roce 2022 dočkat velké změny, kterou symbolizuje tarotová karta Věž. Možná jste očekávali, že věci budou fungovat stále stejně, ale symbol Věže ukazuje okamžik uvědomění nebo zkušenosti, která otřese celým vaším vesmírem do samých základů. Je to náročná změna, která vás probudí ze spánku a přinese pravdu o vašem postoji k životu, k sobě, i k ostatním lidem a světu. Tato karta přináší poznání, že ve svém životě nemůžeme ani při nejlepší vůli mít kontrolu nad vším. Přichází náhlá změna, nečekaný zásah osudu a naše plány se zcela mění a my musíme stavět znovu na lepších a pevnějších základech.

Panna

Pro Panny přináší hlavní poselství na rok 2022 karta Mírnost.Tato karta představuje člověka, který dokáže najít ve všem pravý smysl, hodnotu a řád, dokáže nakládat dobře se svým časem i energií a nezdráhá se předávat své zkušenosti dál. Vede ostatní k nalezení harmonie vlastního středu a osobní celistvosti. Přináší poselství, že se máme snažit žít v rovnováze, a to v oblasti tělesné, citové, myšlenkové i duchovní. Jde o umírněnost ve všech směrech, ať již půjde o práci, vztahy, o správné rozvržení sil. Máte dojít k poznání, že všechno má svoji hodnotu, i když ta může být někdy skrytá. Na místě je klid a trpělivost, podřízení situace, přijetí věcí, které nemůžeme ovlivnit. Důležitá je vnitřní práce, proces zklidnění a harmonizace.

Váhy

Poselstvím pro všechny Váhy je karta Velekněžka, která představuje nezávislost a duchovní posun. V roce pod vládou této karty se snažíme hodně studovat a nejdůležitější by mělo pro nás být sebevzdělání. Budete vyhledávat spíše samotu, klid, prostředí, kde vládne harmonie. Je možná větší citlivost, zajímavé, nevšední, iracionální zážitky. Tento rok se věnujte sobě, ve vztazích nebudete toužit po žádných změnách. Důležitá pro vás bude také oblast zdraví, naslouchejte signálům svého těla.

Štír

Tarotová karta Císař, symbol řádu a vůdcovství, je poselstvím pro znamení Štíra na rok 2022. Úkolem tohoto roku je nutnost brát ohledy na potřeby širší lidské rodiny a pěstovat v sobě empatii – rozvíjet soucítění s ostatními lidmi. Tato karta také naznačuje, že byste v sobě měli nalézt vůdcovské vlastnosti v pozitivní rovině, naučit se zbavovat strachu, pracovat na sobě, přestat se bát sami sebe. Naučit se sami rozhodovat a věřit, že vaše rozhodnutí jsou správná. Nebojte se nových začátků a dobrodružství, které s sebou životní změny nesou.

Střelec

Soustředěnost a hledání vyššího já jsou poselstvími karty Poustevník, která se stává symbolem na rok 2022 pro všechny, kteří se narodili ve znamení Střelce. Tato karta ukazuje na to, že se můžete cítit osaměle, nepochopeně, nebo také že se naopak budete snažit o klidné soustředění do sebe, hledání vyššího Já, středobodu, odkud vycházíme a kam se vracíme. Rok pod vládou Poustevníka nás nutí k individuální pouti, k samostatnosti, k chvilkám oddychu a klidu daleko od vřavy a davu lidí. V podstatě člověk samotu i rád vyhledává, protože ho nabíjí a dává mu sílu vrátit se zpátky mezi ostatní posílený a více klidný, aby mohl plnit své úkoly a plány.

Kozoroh

Symbolem pro všechny narozené ve znamení Kozoroha je na rok 2022 karta Ďábla. Tato karta přináší poselství, že kdesi hluboko v nás ještě může být skrytá negativita. Může to být nějaký druh závislosti, nestřídmost, fascinace nějakým člověkem, různé strachy, bloky v našem jednání. Často také předznamenává problémy ve fyzické oblasti, různé potíže a nemoci. Když podlehneme své přirozenosti a různým závislostem, pustíme ďábla do našeho života. Ďábel je vlastně zákon a diktát hmoty, který může „oživnout“ jen prostřednictvím nás. Lze říci, že jsme to my sami, kdo dáváme ďáblovi moc nad našimi životy.

Vodnář

Pro Vodnáře by mohl znamenat rok 2022 změnu k lepšímu. Bude totiž pod nadvládou krásné karty Hvězda. Díky ní přicházejí nové možnosti, inspirace, posiluje se vaše víra ve světlou budoucnost. Máte energii a optimistický postoj, nový elán do života, a to ve všech oblastech. Může se vám dařit v práci, i finanční situace se zlepšuje, ve vztazích dokážete vyjádřit druhým svoji náklonnost a láska se vrací. Tato karta je kartou naděje i v dobách, které jsou těžké.

Ryby

Transformace a nalezení vztahu k vnějšímu světu jsou symboly karty Smrt, která je hlavním poselstvím pro znamení Ryb na rok 2022. Každého symbol smrti vyleká, ale v tomto případě nejde o smrt fyzickou. Jde o transformaci – smrt našeho ega. Jedná se o vnitřní přeměnu naší osobnosti. Patří k transformaci a velkým změnám v naší duši, které přinášejí jiný vztah k sobě, ale i k druhým, k vnějšímu světu. Může dojít k nečekaným změnám, jako je například ukončení práce, partnerského vztahu atd. Dojde jistě k osudovým událostem, které poznamenají vaši budoucnost. Tento rok je ve znamení nečekaných zásadních změn ve vašem životě, ale také předzvěstí něčeho nového, co vás může obohatit.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.