Toxické chování ve vztazích podle horoskopu: Lvi jsou vyčítaví, Štíři přehnaně žárlí

Pravděpodobně už alespoň jednou v životě vám připadal atraktivní někdo, o kom jste si říkali, že nemá žádné negativní vlastnosti. Pak jste ale také mohli na vlastní kůži zjistit, že i jedna slabina stačí k tomu, aby vztah nefungoval. Každé znamení přitom nějakou má.

Beran

O Beranech se ví, že jsou temperamentní a horliví. To se ale může jevit jako zápor v případech, kdy nedostanou, co chtějí. Pod vlivem emocí mají sklony k přehánění a na některé podněty pak reagují příliš impulzivně. Pokud na tomto svém nedostatku navíc odmítají pracovat, nebo si ho dokonce nechtějí připouštět, být s nimi ve vztahu může být složité, někdy až nemožné.

Býk

Býci se velmi snadno nechají okouzlit a flirtování je baví, je pro ně důležité jako kyslík. Bohužel to ale platí i ve chvílích, kdy jsou ve vážném vztahu. Nenechají se jen tak svést k románku s někým jiným, kávu zdarma od pohledné obsluhy ale neodmítnou a výměně smyslných pohledů s atraktivní osobou odolávají jen stěží. To ne každá polovička unese.

Blíženci

Pro Blížence není neobvyklé, že se občas chovají, jako by měli vícero osobností. I když je poznáte, jejich výkyvy nálad a s nimi související nejistota ohledně jejich reakcí na cokoliv pro může být nepříjemná. V jednu chvíli vás zahrnují láskou a v druhou máte pocit, jako byste pro ně nic neznamenali.

Rak

Za normálních okolností mají Raci sklony svým nejbližším říkat o všem, co se odehrává v jejich životech i hlavách. Občas ale také umí být tajnůstkáři, v partnerských vztazích obzvlášť. Nedělají to přitom za účelem jakkoliv svou polovičku obelhat. Většinou se zkrátka jen chtějí vyhnout zbytečným konfliktům nebo diskusím o záležitostech, které ještě nemají ujasněné.

Lev

Pokud se vám podaří jakkoliv ranit Lva, věřte, že vám to nezapomene. Pamatuje si i ty nejmenší křivdy, a pokud bude mít pocit, že zraňujete jeho ego, nebude mít problém při hádce s vámi využít toho, co jste řekli při sporech dávných. A to i přesto, že už jste se omluvili. Lvi totiž sice umějí odpouštět, ale nezapomínají.

Panna

Zeptáte-li se Panny, zda je v pořádku, a ona vám řekne, že je v pohodě, buďte si jistí, že tomu tak není. Panny se totiž ze svých pocitů obvykle nevypovídají hned. Nechají je v sobě bublat a následně mohou snadno bouchnout i při nejmenším impulzu. Rády mají své emoce pod kontrolou, když ale dojde k výbuchu, nezkrotí je ony samy a často ani nikdo jiný. Hádky s nimi pak bývají o to horší.

Váhy

Mít s kým sdílet život je krásné, nic se ale nemá přehánět. Váhy mívají ve vztazích sklony myslet především na radost a potěšení svého partnera, kvůli čemuž zapomínají na vlastní potřeby. To může vést také k přebírání názorů své polovičky a k omezení schopnosti samostatného rozhodování. Jako by přicházely o svou osobnost, což nebude příjemné nikomu v jejich okolí.

Štír

Když mají Štíři ve vztahu pocit, že už na nich partnerovi nezáleží, dokážou se proměnit ve skutečná monstra. Jsou žárliví, i když je vše v pořádku, a v případě, že se cítí ohrožení, ač třeba neoprávněně, je s nimi až k nevydržení. V hlavě si vytvářejí scénáře, kterým věří, a je těžké je přesvědčit o opaku.

Střelec

Střelci jsou nezávislí a představa toho, že budou do konce života uvázáni k jedné osobě, je může děsit. Ve vztahu potřebují mít jistotu, že neztratí vlastní osobnost a že nebudou k partnerovi vyloženě připoutáni. I malý náznak žárlivosti je podráždí. Ve vztazích se rozhodně nenechají omezovat a ani ústupky jen tak dělat nebudou. To může v partnerovi vyvolat zbytečné pochybnosti o jejich věrnosti.

Kozoroh

Přestože jsou Kozorozi věrní až za hrob, dokážou své partnery šokovat soutěživostí, která se vztahuje i na ně. V partnerství mnohdy chtějí být těmi, kteří více vydělávají, mají více přátel a například i při společném sportování dosahují lepších výsledků. Jakákoliv prohra, byť jen domnělá, je pro ně velmi hořkým soustem.

Vodnář

I když jsou zamilovaní, Vodnáři rádi nechávají věcem volný průběh a nechávají se unášet proudem. Nepotrpí si na velké vyjadřování citů nebo romantická gesta, partner je tak může považovat za odtažité. Bývá těžké jim porozumět a pochopit, co se jim honí hlavou. Přestože milují, neumějí to dávat najevo tak, jak by asi v milostném vztahu bylo záhodno.

Ryby

Ryby mají sklony lásce a vztahům propadat velmi rychle a jít do hloubky. Už v počátcích se jim v hlavě honí představy o svatbě, dětech a daleké budoucnosti. Je to sice romantické, ale na tyto myšlenky se mnohdy soustředí více než na partnera a nedávají si tak prostor ho poznat dost na to, aby věděly, zda je skutečně tím pravým. Než si koupíte boty, musíte si je vyzkoušet. To samé platí také o vztazích.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.