Lednu podle numerologie vládne devítka. Může přinést důležitou změnu

Každý z nás má své životní či osudové číslo a také osobní roční a měsíční číslo. A každé z těchto čísel od 1 do 9 má své specifické rysy, charakter a vibrace, které ovlivňují náš každodenní život. Spočítejte si své měsíční číslo a přečtěte si, jak se vám podle numerologie bude dařit v prvním měsíci roku 2024.

Podle numerologie vychází na letošní leden číslo 9 (vznikne sečtením čísla 1 se všemi čísly letošního roku, tedy 1 + 2 + 0 + 2 + 4).

Devítka je posledním číslem numerologického cyklu a vždy přináší nějaké uzavření. Znamená to, že se blíží změna, že se budete muset rozloučit s některými věcmi, na něž jste zvyklí. Není tedy divu, že v někom může vyvolávat obavy.

Pravda je, že změny mohou být někdy nepříjemné, ale zároveň také velmi osvěžující. Máte šanci zbavit se něčeho, co vás v životě tíží nebo brzdí. Berte to tedy tak, že cokoli vás tento měsíc opustí, vám už nejspíš nesloužilo nebo nebylo ku prospěchu, a nechte to klidně jít. Může to být například zastavení pracovního projektu, který neměl žádnou perspektivu. Pokud víte o věcech, které byste měli vyřídit, dořešit, uklidit (například různé papírování, nedodržené sliby, ale třeba i nepořádek na stole), využijte lednový čas k tomu, abyste je konečně dokončili a udělali si prostor na něco nového. Snažte se také během této doby nepřijímat žádné nové povinnosti. Klidně věci plánujte do budoucna, ale ještě se k ničemu nezavazujte, pokud je to možné. Lednová energie je o uvolňování prostoru pro věci, které přijdou, tak si ho zbytečně nezaplňujte.

Snažte se vše dělat s laskavostí a soucitem. Respektujte ostatní. Možná budete litovat některých rozhodnutí, jež jste v minulosti učinili, ale uvědomte si, že nikdo učený z nebe nespadl a každý krok jste nejspíš dělali v dobré víře. A teď jste přesně tam, kde máte být, připraveni na to, co přinese budoucnost.

Spočítejte si své osobní měsíční číslo

Každý z nás má své osobní, nebo chcete-li životní číslo, které ho ovlivňuje celý život. Pokud ale chcete vědět, co konkrétního vám podle numerologie přinese první měsíc letošního roku, je potřeba vzít v úvahu i energii tohoto konkrétního období, tedy vibrace měsíce ledna a zároveň i letošního roku. Začněte tím, že sečtete den a měsíc svého narození. Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, opět jednotlivé číslice sečtěte, aby vám vyšlo číslo od 1 do 9.

Příklad:

Pokud jste se narodili například 19. února, tedy 19. 2.

Sečtěte 1 + 9 + 2 = 12

A dále pokračujte 1 + 2 = 3

Nyní znáte své životní číslo, což je v tomto případě 3. K tomuto číslu přičtěte číslo letošního roku, tedy 8 (vznikne sečtením všech čísel roku 2024 (2 + 0 + 2 + 4)

3 + 8 = 11

Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, opět obě číslice sečtěte, v tomto případě tedy 1 + 1 = 2

Osobní roční číslo je v tomto případě 2.

Nyní si spočítejte vaše osobní měsíční číslo tak, že sečtete vaše osobní roční číslo a číslo tohoto měsíce (leden má číslo 1).

Tedy v tomto případě 2 + 1 = 3 (Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, obě číslice sečtěte.)

Osobní měsíční číslo na leden 2024 je v tomto případě 3.

Jakmile budete znát své osobní měsíční číslo, přečtěte si, co vás podle numerologie v únoru čeká:

Osobní měsíční číslo 1

Leden pro vás bude silný a dynamický měsíc. Jednička přináší nové začátky, čerstvý příliv tvůrčí energie a vy byste měli být připraveni je moudře nasměrovat. Je pravděpodobné, že v následujících čtyřech týdnech budete mít spoustu nápadů a inspirace. Nezapomeňte si je všechny zapisovat, protože ne všechny bude možné realizovat hned. Ani by nebylo rozumné vrhnout se do všeho najednou. Budete pak mít rozdělaných dvacet různých věcí a ani jednu dokončenou. Vyberte si jednu nebo dvě věci a těm se věnujte.

A nezapomínejte ani na dostatek pohybu. Jednička s sebou nese spoustu energie, a když si každý den chvíli zasportujete, je to ideální způsob, jak tuto energii můžete ventilovat.

Osobní měsíční číslo 2

V lednu byste se měli víc zaměřit na rodinu a přátele. Je čas přemýšlet o tom, jak vaše činnost (nebo i nečinnost) ovlivňuje lidi kolem vás. Takže jestli jste například dlouho nemluvili s rodiči nebo s kamarádkou, zvedněte telefon a zavolejte jim.

Energie čísla dvě je o spolupráci. Měl by to být skvělý měsíc pro týmovou práci. Vzkvétat mohou všechny projekty, do kterých bude zapojeno více lidí, kteří budou navzájem spolupracovat a doplňovat se. Jaké dovednosti a znalosti můžete nabídnout vy?

Dvojky bývají také velmi intuitivní. Pokud vám v lednu bude něco našeptávat váš šestý smysl, neignorujte ho a jednejte podle toho, co vám říká. Měli byste prohloubit spojení se svým moudřejším já. Důvěřujte mu, přestože nevíte, kam vás dovede.

Osobní měsíční číslo 3

Kreativita bude pro vás v lednu na prvním místě, a to i v případě, že se za kreativního člověka vůbec nepovažujete. Kreativita přece nemusí znamenat jen to, že dokážete namalovat obraz nebo vytvořit sochu. Můžete být kreativní i v kuchyni, na poradě s kolegy nebo klidně v ložnici…

Vaše sebevyjádření bude tento měsíc velmi vítáno, tak se nestyďte. Odpoutejte se od norem, očekávání a běžných okolností. Možná vás překvapí, jak skvěle vás ostatní přijmou. Tento měsíc budou všichni hledat nějakou inspiraci a tou můžete být právě vy!

Trojka je v numerologii číslem dítěte, jeho energie je veselá, hravá, zvědavá a bezstarostná. Budete mnohem produktivnější, když budete dělat věci, které vám dělají radost a rozesmějí vás. Leden bude přát i flirtování. Jen pozor na různé sliby a závazky v oblasti lásky. Ty si nechte raději na později.

Osobní měsíční číslo 4

Čtyřka s sebou nese odpovědnost. Je třeba dodělat vše, co jste dosud odkládali. Ale nemusíte se bát, i náročná práce vám bude připadat díky energii čísla čtyři snadnější.

Čtyřky bývají praktické. Nyní je ten správný čas, kdy můžete udělat nějaké změny ve svém životě. Může se to týkat každodenní rutiny, zdraví nebo práce. Co můžete například udělat, abyste svou práci zvládli stejně dobře, ale za kratší dobu?

Numerologie čísla čtyři také upřednostňuje rodinu. Buďte připraveni být velkorysejší a laskavější, když vás někdo z příbuzných o něco požádá. V tomto případě platí, že to, co dáte, se vám v budoucnu i vrátí.

Osobní měsíční číslo 5

Leden vám přináší více svobodomyslnosti a dobrodružství. Ze všech měsíčních cyklů má právě tento pod nadvládou čísla pět tendenci být trochu neklidnější, a můžete proto hledat zklidnění v různých činnostech. Pro někoho to bude sledování televize nebo čtení knih, pro jiného chození po lese nebo třeba popíjení alkoholu. Na ničem z toho není nic špatného, pokud si uvědomíte, kdy je ten správný čas přestat a nesklouznete do závislosti.

Pětka je uprostřed numerologického cyklu, její podstatou je proměna. I do vašeho života mohou přijít nečekané změny. Ty si sice nemůžete naplánovat, ale můžete se naučit, jak se jim přizpůsobit. Zkuste si to natrénovat na jednoduchých věcech. Začněte třeba tím, že do práce půjdete úplně jinou cestou. Objednejte si jídlo z restaurace, kterou jste ještě nikdy nevyzkoušeli. Upravte si ráno vlasy jinak. Vyzkoušejte nové cvičení na internetu. Takovéto malé změny se mohou zdát bezvýznamné, ale usnadní vám zvládnout ty větší, které v životě přijdou. A může to být velmi brzy.

Osobní měsíční číslo 6

Leden by vám měl přinést větší rovnováhu a stabilitu. Šestka je mateřské číslo, které představuje harmonii, lásku, soucit. Nevyhnutelně se tedy bude hodně věcí v lednu točit kolem rodiny. Cokoli v rodině nefunguje, může v následujících týdnech vyplavat na povrch a bude dobré to řešit. Stejně tak vás může někdo z rodiny požádat v následujících týdnech o pomoc či podporu.

Vibrace šestky jsou silné, láskyplné a vynalézavé. Dbejte na to, abyste udrželi rovnováhu mezi tím, co zvládnete a co už ne. Věnujte svůj čas a energii těm, kteří to potřebují, ale nezapomeňte také věnovat dostatek času sami sobě.

Osobní měsíční číslo 7

Leden by pro vás měl být měsícem hlubokého osobního růstu. Přestože to tak navenek vůbec nemusí vypadat. Veškerá akce se totiž bude odehrávat uvnitř vás. Zkuste odolat v následujících týdnech plnění stovek úkolů, které si myslíte, že před sebou máte. Nechte trochu odpočinout svou mysl i tělo.

Omezte i aktivity na sociálních sítích. Místo toho, abyste hledali spojení s ostatními lidmi, zkuste se spojit sami se sebou. Mohlo by to být pro vás do budoucna důležité. Pracujte na sobě, prospěje to i vašemu vztahu s partnerem. Také nezadaní by se měli více soustředit sami na sebe místo hledání potencionálního partnera. Není totiž moc pravděpodobné, že by právě v lednu narazili na spřízněnou duši. Alespoň podle toho, co naznačují čísla.

Osobní měsíční číslo 8

Přichází silný měsíc, kdy můžete hodně získat. Energie čísla osm je velmi silná, přináší s sebou peníze a moc. Spoustě lidí nebrání v získání bohatství nebo čehokoli, po čem touží, nedostatek tvrdé práce, ale jejich neschopnost přijímat. A abyste se naučili přijímat to, co skutečně chcete, je důležité nejdříve poznat svou vlastní hodnotu, vážit si sebe sama.

V průběhu měsíce se mohou objevit nové příležitosti ve vaší práci, kariéře. Tak je využijte! Osmička vyžaduje rovnováhu a projevit se to může i na poli lásky. To, co budete dávat, se vám i vrátí. Jak se budete chovat k partnerovi, tak se bude chovat i on k vám. A pro nezadané platí: pokud budete vyzařovat dostatek sebejistoty, budete pro své protějšky atraktivnější a leden by tak pro vás mohl být ideální příležitostí k seznámení.

Osobní měsíční číslo 9

Devítka v numerologii uzavírá celý cyklus a připravuje půdu, aby mohl začít nový. Je to vhodný čas, kdy můžete zhodnotit posledních devět měsíců, uvědomit si, čeho jste dosáhli a co je ještě třeba dokončit. Takže pokud víte o něčem, co byste měli dotáhnout do konce, udělejte to pokud možno hned. Může se to týkat vaší práce, osobního života nebo možná vztahů, které máte s blízkými lidmi.

Udělejte si čas a proveďte takovou malou osobní inventuru. Je to velmi důležité, dáte tím dárek svému budoucímu já, které může jít životem, aniž by táhlo břímě z minulé doby. Nedělejte dlouhodobé plány, řešte to, co právě je, ne to, co přijde později.

Jaký bude leden podle výkladu karet, si poslechněte ve videu:

Zdroj: numerology.com


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.