Hádka při operaci v Sestřičkách: Ema ví o nelegálních zápasech Hofbauera a vyhodí ho ze sálu!

V seriálu Sestřičky není nouze o vyhrocené situace. O další se postará Ema, když během operace rýpe do Davida ohledně svého podezření z jeho účasti v nelegálních zápasech. Vše eskaluje ve chvíli, kdy jí s Hofbauerem a jeho třesoucíma se rukama dojde trpělivost a řekne mu, aby odešel. Jak David zareaguje? Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Vztah doktorky Emy Vlčkové a Davida Hofbauera v seriálu Sestřičky nikdy nebyl zrovna vřelý. Snad i díky Mery nebyly jejich neshody v poslední době nijak zásadní. To se ovšem po její smrti změnilo. Ema nemá pro Hofbauera a jeho způsoby, jak se vyrovnat se ztrátou Mery, pochopení a rozhodně se mu to nebojí dát najevo. Jejich neshody se přenesou až na operační sál, kde vyvrcholí scénou naštvaného Davida.

Vypadá to, že David Hofbauer ze Sestřiček se po smrti Mery vrátil ke starým zálibám. Jednou z nich byly i nelegální zápasy. Když proto přivezou do nemocnice chlapíka, jehož zranění neodpovídá pádu ze schodů, jak tvrdí, a navíc Davida očividně zná, dá si Ema vše do souvislosti. V nemocniční kantýně Davida konfrontuje s tím, že nejenže jí je jasné, s čím zase začal, ale je rovněž přesvědčená, že dotyčnému pacientovi způsobil poranění právě on. Ačkoliv jí David oponuje a její názor vyvrací, jakmile zjistí, že se zraněnému přitížilo a musí okamžitě na operaci, uprosí Vlčkovou, aby mohl na sál s ní. To ale netuší, že tam dlouho nepobude.

Během operačního výkonu se totiž Davidovi třesou ruce a Vlčková to hned komentuje: „Klepou se vám ruce. Máte dobitý klouby, co?“ „Já myslím, že to nebudeme řešit teď, ne?“ snaží se to přejít David. „To teda musím řešit. To je ta vaše připravenost na sál, jak jste říkal?“ nenechá to jen tak Ema. I když ji David uklidňuje, že to zvládne, Emě při jeho dalším třesu rukou už dojde trpělivost: „Víte co, tohle to není vhodná příležitost k tomu, abychom řešili vaši nepoužitelnost. Takže se seberte a běžte pryč.“ „To myslíte vážně?“ nechce věřit Hofbauer tomu, co slyšel. Ema se s ním ale už dál nehodlá bavit, vůbec na jeho otázku nereaguje a jen poprosí přihlížející sestru, aby zavolala jiného doktora. V tu chvíli David vypění, vzteky hodí náčiní na zem a uraženě odchází ze sálu. Ema si jen uleví: „Hysterko!“

Budou se tyhle situace opakovat? Rezignoval David už i na svůj profesní život? A co řekne Žák Emě, když si ji nechá zavolat?

Další vypjatý díl seriálu Sestřičky sledujte v pondělí od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.