Astrostyl

15. prosince 2022 06:06

Jiřina Köppelová , Komerční sdělení

Účesy podle horoskopu. Jaký střih a barva sluší právě vašemu znamení zvěrokruhu?

Nemůžete najít účes, ve kterém byste se cítila dobře? Nechejte se inspirovat tím, co vám pro váš styl radí hvězdné nebe.

Odvážný a sportovní Beran

Ženy narozené ve znamení Berana se rozhodně nebojí experimentovat. S jejich sebedůvěrou si mohou dovolit nosit i ty nejmodernější účesy. Své přátele a rodinu často překvapí tím, že v krátkém časovém období několikrát změní poměrně dost radikálně svůj „look“. Výjimečně jim sluší krátké a sportovní účesy, ale také mikáda.

 • Skvělým tipem pro vás jsou sponky do vlasů, které oceníte především pro jejich univerzálnost a stylovost. Parádně podtrhnou vaši jedinečnou a odvážnou osobnost. Vyzkoušejte nejen různé barvy a tvary sponek, ale i různé barvy vlasů. Své vlasy pravidelně vyživujte kvalitními kondicionéry.

Býk milující klasiku

Ženy narozené ve znamení Býka vynikají klasickou krásou. Vzhledem k tomu, že jsou poměrně tradičním a romantickým znamením zvěrokruhu, mají v oblibě delší sestřihy. Při výběru svého účesu zůstávají při zemi. Pokud se náhodou rozhodnou pro změnu, nejedná se o nic radikálního.

 • Tip ro vás: Jestliže se přece jen trochu rozvášníte, s důvěrou sáhněte po květinových sponkách, hřebíncích nebo klipsech. Ty vám připomenou krásu, kterou nabízí světu samotná příroda. O kvalitu svých vlasů pečujete s pozoruhodnou vytrvalostí. Mezi vašimi oblíbenými prostředky jsou různá vlasová tonika a masky.

Zvídaví a proměnliví Blíženci

Veselé, proměnlivé i trochu náladové jsou ženy narozené ve znamení Blíženců. Není se co divit, že jejich rozpustilost se odráží i ve volbě účesu. Rády koketují, jsou zábavné a působí mladistvým dojmem. Změny milují a vyhledávají, neustále mění svůj styl. Rády experimentují s módními trendy, barvami, nebrání se vyzkoušet vše nové a zajímavé. Díky jejich mladistvému vzhledu se nemusejí bát zkusit jakýkoli účes nebo barvu, a podpořit tak svou dobrodružnou povahu.

Romantický i praktický Rak

Ženy narozené v tomto vodním znamení jsou obvykle velmi citlivé a náladové. Jsou i pečující, často se starají o druhé a na sebe jim nezbývá dost času. Snad i proto volí praktické účesy, které však musejí mít romantický přídech. Ideálním účesem jsou pro ně polodlouhé vlasy, které mohou v případě nouze stáhnout do účesu číslo jedna – do culíku.

 • Tip pro vás: Váš nezištný životní styl může parádně doplnit delší mikádo. Tento střih vypadá perfektně nejen tehdy, když si ho pečlivě upravujete kulmou, ale taky v případě, kdy nemáte na žádné přípravy čas a jen tak si ho upravíte rukama. V minutě ze sebe vyčarujete okouzlující bytost. Suché a poškozené vlasy můžete udržovat v perfektní kondici pomocí regeneračních olejů na vlasy.

Královský Lev

Ženy narozené ve znamení Lva poznáte podle vzorně udržované lví hřívy. Tyto ženy obvykle zdobí nádherné dlouhé vlasy, které podtrhují jejich vzhled královen. Jejich styl je projevem nadšení a radosti ze života. Koruna jejich krásy je většinou plná vln, vlnek a značného objemu.

 • Tip pro vás: Abyste dosáhla vlnitého účesu, investujte do vhodných přístrojů. Pokud preferujete sofistikovanější a rafinovanější způsoby, můžete nosit rovný sestřih se zvětšeným objemem v oblasti kolem temene. A nezapomínejte, nikoho nezdobí účesy, které jsou poznamenané nevítanou tvorbou lupů.

Mladistvě dívčí Panna

Pro ženy narozené ve znamení Panny se nejvíce hodí účesy s rafinovanými detaily. Jejich favoritem je samozřejmě střízlivý a uhlazený culík, ale i všechny střihy, které podtrhnou jejich nenápadný dívčí půvab. Jejich osobnost parádně doplňují i střihy na délku ramen.

 • Tip pro vás: Co byste ještě rozhodně měla vyzkoušet? Vyžehlené rozpuštěné vlasy s pěšinkou uprostřed. Je to velmi „šik“ a zároveň i praktická záležitost. Pozor jen, aby pěšinku nehyzdily nepěkné lupy.

Žensky rafinované Váhy

S mírumilovnou osobností žen narozených ve znamení Vah rezonují styly, které jsou jemné a využívají zvlněných kadeří. Symetrický delší sestřih mohou například rozdělit uprostřed a spustit každou polovinu vlasů k jednomu rameni. Protože tyto ženy mají romantické srdce, nebojí se vyzkoušet i dlouhé ženské střihy.

 • Tip pro vás: Chcete-li trochu změnu, udělejte si cop, který ovinete kolem hlavy jako čelenku. Tím ještě více zvýrazníte vaši vrozenou ženskost. K hydrataci a regeneraci svých vlasů využijte přírodní multifunkční oleje.

Intenzivní a vášnivý Štír

Tajuplné ženy narozené ve znamení Štíra jsou ze všech žen zvěrokruhu nejdráždivější. Jsou velmi opravdové a intenzivní, své vášně ukazují i ve svém outfitu. Nečekejte od nich žádnou klasiku. Účesy, které nejlépe odpovídají jejich záhadné osobnosti, budou mít ofinu. Při speciálních příležitostech si jí mohou zakrýt jedno oko, aby vypadaly zcela mysteriózně.

 • Tip pro vás: Svůj účes nemusíte často měnit, ale pohrajte si s barvami, jejichž počet je téměř neomezený. Nezapomeňte pouze používat šampóny na barvené vlasy, kondicionéry a masky na vlasy.

Optimistický a radostný Střelec

Spontánní, optimistické a kreativní ženy narozené ve znamení Střelce milují život a chtějí objevovat stále nové a nové věci. Ani vlasy jim nesmějí překážet v jejich rozletu. Snad proto volí často praktické účesy, které ale musejí vypadat perfektně. Díky jejich sebedůvěře a celkově pozitivnímu stavu mysli mohou hrdě nosit téměř jakýkoli účes. Se svou dobrodružnou povahou si mohou dovolit i extravagantnější styly, na něž ostatní nenajdou odvahu.

 • Tip pro vás: Různé barvy, asymetrické střihy, copánky, ozdoby. Pro večerní příležitost můžete na vlasy nastříkat i nějaké třpytky, což podtrhne vaši zajímavou a jedinečnou osobnost. Vlasy poškozené barvením regenerujte pomocí vlasové masky, která bude vyživovat a obnovovat strukturu vašich vlasů.

Ctižádostivý a osobitý Kozoroh

Ženy narozené ve znamení Kozoroha jsou laskavé, pracovité a pečlivé. Život berou jako výzvu, téměř nic je nezastaví, aby dosáhly svých cílů. Pokud se ale domníváte, že nemají čas pečovat o svůj vzhled, velmi se mýlíte. Tyto ženy patří mezi nejupravenější ženy zvěrokruhu, rády volí účesy, které podtrhnou jejich ambice. Ideální délkou jsou pro ně vlasy po ramena a sestříhané v několika vrstvách. Tento typ střihu je poměrně jednoduchý na údržbu a zároveň dostatečně dlouhý, aby ho mohly vyčesat až do horních partií hlavy a udělat si klasický uzel.

 • Tip pro vás: Pokud v práci toužíte po decentní obměně, stáhněte si horní polovinu vlásenkami nebo gumičkou, aby vám vlasy nepadaly do obličeje, ale zároveň budete s napůl rozpuštěnými vlasy vypadat elegantně. Vám nemusíme připomínat, že kvalitní vlasová kosmetika je pro údržbu vlasů základ.

Extravagantní Vodnář

V přátelském a vynalézavém znamení Vodnáře se rodí ženy, které mají talent na hledání budoucích trendů. Vždy vyzkouší celou škálu sestřihů, než zjistí, který z nich je ten pravý. Optimální výchozí délkou pro ně budou středně dlouhé vlasy. S nimi mohou skvěle experimentovat, což je pro tyto novátorské a pokrokové ženy to nejlepší. Nebojí se vyzkoušet netradiční barvy a úpravy vlasů.

 • Tip pro vás: Pokud zrovna nemáte čas s vlasy něco vymýšlet, určitě nic nezkazíte zajímavou ofinou. Jste také ženy, které mohou vyzkoušet bílou nebo šedou barvu vlasů. Nezapomínejte jen pečovat o svoji vlasovou pokožku vhodnými šampony, obzvláště máte-li sklon k opakované tvorbě lupů.

Tvořivé i kreativní Ryby

Představivost, citlivost a snění, po tom všem touží ženy narozené ve znamení Ryb. Touží také po harmonii, klidu, míru a romantice. Milují účesy, které odrážejí jejich fantazii a kreativitu. Budou se cítit jako ryby ve vodě ve volných, nespoutaných a bohémských střizích, které se mohou podobat vlnám oceánu.

 • Tip pro vás: Budete-li chtít účes nějak okořenit, přidejte do něj stužku. Abyste dosáhla mladistvé elegance, vyživujte vlasy sérem, díky němuž budou více lesklé. Zajímavou volbou mohou být i jemné melíry, které pěkně orámují vaše křehké rysy. Základem je však správná volba šamponu, podle charakteru vašich vlasů.

V čem spočívá vaše osobní kouzlo?

Mohlo by vás ještě zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.