Lednu podle numerologie vládne osmička, která vám může přinést peníze a bohatství

AURA Měsíce: Leden 2023

Stejně jako má každý člověk své znamení zvěrokruhu, má i své životní nebo osudové číslo odvozené ze dne, kdy se narodil, a které ho ovlivňuje svými vibracemi. A stejně tak nás každý měsíc ovlivňuje naše osobní měsíční číslo. Spočítejte si ho a přečtěte si, jak se vám podle numerologie bude dařit v prvním měsíci roku 2023.

Podle numerologie vychází na letošní leden číslo 8 (vznikne sečtením čísla 1 se všemi čísly letošního roku, tedy 1 + 2 + 0 + 2 + 3).

Ze všech čísel numerologické řady je číslo 8 nejvíce spojeno s penězi, bohatstvím, mocí a vlivem. Přináší odměny a uznání. Takže za co byste si tento měsíc zasloužili být odměněni? Za co si zasloužíte uznání ostatních? Jistě se pár věcí najde, jen si dejte pozor, aby vám ambice a touha po uznání ostatních nestouply příliš do hlavy. Je důležité uvědomit si své osobní hodnoty a držet se jich.

Zeptejte se sami sebe, v co věříte, jaký má smysl to, co děláte, ať už v práci nebo v osobním životě? A když berete, dáváte i něco zpět? Odpovědi na tyto otázky se mohou postupem času měnit, přesto byste se měli během ledna snažit být stále v souladu s tím, čemu vy sami věříte, ať je to cokoli.

Nějaká pozitivní změna v podobě růstu může přijít v oblasti vaší práce a kariéry. Možné je povýšení nebo zvýšení platu. Vibrace osmičky jako čísla zaměřeného na sílu se může projevit i ve vztazích. Bude dobré napravit jakoukoli vzniklou nerovnováhu.

Celkově energie tohoto měsíčního cyklu podporuje skutečný pokrok v životě. Ale nebude to samozřejmě zadarmo, bez námahy. Osmička podporuje obchodní a strategický přístup. Je dobré udělat si plán a držet se ho. Kde byste chtěli být koncem ledna? Jaké musíte podniknout kroky k tomu, abyste se tam dostali? Co k tomu potřebujete? Úspěch je tento měsíc na vaší straně, ale nenechávejte nic náhodě.

Spočítejte si své osobní měsíční číslo

Každý z nás má své osobní nebo životní číslo, které ho ovlivňuje celý život. Chcete-li ale vědět, co konkrétního vám podle numerologie přinese první měsíc letošního roku, je potřeba vzít v úvahu i energii tohoto konkrétního období, tedy vibrace měsíce ledna i letošního roku. Proto si nejdříve musíte vypočítat své osobní měsíční číslo. Je to velmi jednoduché. Začněte tím, že sečtete den a měsíc svého narození. Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, opět jednotlivé číslice sečtěte, aby vám vyšlo číslo od 1 do 9.

Příklad:

Pokud jste se narodili například 27. ledna, tedy 27. 1.

Sečtěte 2 + 7 + 1 = 10

A dále pokračujte 1 + 0 = 1

K tomuto číslu přičtěte číslo letošního ledna, které je, jak bylo již výše uvedeno, 8.

1 + 8 = 9 (Pokud vám vyjde dvojciferné číslo, opět obě číslice sečtěte.)

Osobní měsíční číslo je v tomto případě 9.

Jakmile budete znát své osobní měsíční číslo, přečtěte si, co vás podle numerologie v lednu čeká:

Osobní měsíční číslo 1

Leden je pro vás velkým začátkem. V prosinci loňského roku jste možná ve svém životě zavřeli některé dveře, s něčím nebo s někým jste se rozloučili, což mohlo být i bolestné. Ale teď v lednu budete mít možnost vidět, že to byl krok správným směrem.

Jednička v numerologii přináší nové začátky. Ale aby se objevily i ve vašem životě, bude nutné některé věci dělat jinak než dříve. Popřemýšlejte, co by se mělo změnit. Vaše práce? Váš vztah? Vaše kariéra? Vaše každodenní rutina?

Jednička je první číslo numerologické řady, chce růst. Tento měsíc vás vyzývá k tomu, abyste si vytvořili nový způsob, jak být tam, kde to nejvíc potřebujete.

Jednejte podle toho, co sami cítíte. Neztrácejte čas zbytečným filozofováním a nenechte se ovlivnit okolnostmi nebo ostatními lidmi.

Osobní měsíční číslo 2

Leden pro vás bude znamenat větší propojení. S ostatními lidmi ve vašem životě a možná, což je ještě důležitější, sami se sebou. Dvojka je v numerologii pověstná svou schopností vcítit se do druhých. Připravte se na to, že se během ledna bude častěji ozývat vaše intuice, váš šestý smysl. Zvykněte si na to, naslouchejte jim a nechte se jimi vést. Zatímco prosinec byl pro vás ve znamení logického uvažování, leden vás vyzývá k tomu, abyste víc věřili svým instinktům a emocím.

Zvýšená empatie může znamenat i to, že budete i více vnímat pocity lidí kolem vás. Může to být někdy náročné, ale vůbec to není k zahození. Berte to jako možnost, jak víc lidem kolem sebe porozumět a prohloubit vaše vzájemné pouto.

Osobní měsíční číslo 3

Nejste příliš zvyklí být středem pozornosti? Tak si na to rychle zvykejte.

Trojky se rády obklopují lidmi, a pokud bychom měli váš leden vyjádřit jedním slovem, pak by to bylo sebevyjádření. Ostatní vám budou chtít naslouchat, vaše publikum v lednu čeká na to, co řeknete, čím je inspirujete. Ať už se jedná o prezentaci do práce, vaše příspěvky na sociálních sítích nebo jen chatování s přáteli, nezapomínejte na to, že tento měsíc máte na ostatní větší vliv než kdy jindy. Důležité je zůstat autentičtí, nesnažit se ze sebe dělat někoho jiného.

Energie čísla tři je veselá a hravá. A také tvořivá. Buďte v lednu kreativnější. Když budete mít na výběr, vydejte se cestou, která je méně projetá. Vyberte si způsob, který je pro vás nový. Nechte tu malou jiskřičku strachu, kterou to ve vás nejspíš vyvolá, aby byla vaší inspirací.

Osobní měsíční číslo 4

Rodina, odpovědnost, organizace, rutina – na tato témata byste se během ledna měli nejvíc soustředit. Neberte to ale jako otravnou dřinu. Vaši blízcí vás potřebují a je příjemné to vědět.

Leden pro vás bude velmi praktická doba. Čtyřka je ideální pro realizaci různých nápadů a projektů, takže pokud jste měli některé věci už nějakou dobu jen naplánované a nestihli jste je uskutečnit, je právě teď ten správný čas.

Vaše nově nabytá efektivita s sebou může přinést další nové příležitosti, nemluvě o lidech, kteří vás mohou žádat o nějakou laskavost. Vybírejte moudře, na co kývnete. Můžete cítit pokušení souhlasit se vším, ale pamatujte na to, že jste jenom člověk a vaše možnosti a schopnosti nejsou bezbřehé.

Na druhou stranu vám tento příliv práce a příležitostí může dobře posloužit k tomu, abyste si konečně udělali ve věcech pořádek. Jestli váš pracovní stůl přetéká nevyřešenými lejstry a nedopitými šálky kávy, pak vás energie čísla 4 může konečně přimět k tomu, abyste to všechno konečně dořešili a uklidili.

Osobní měsíční číslo 5

Svobodomyslné číslo pět přináší rozmanitost a dobrodružství. Nemusí to ale nutně znamenat, že následující čtyři týdny budou plné cestování a poznávání nových míst. Spíše to může znamenat určité vnitřní hledání a objevování sebe sama.

Pětka leží uprostřed numerologického cyklu, je to taková křižovatka, na které se rozhodujete, kudy dál. Takže pokud zjistíte, že vás už nezajímají věci, které vás uchvátily před měsícem, je to normální. Zároveň je to vhodná doba na to, abyste přehodnotili některé věci ve svém životě, například práci, kterou děláte, knihy, které čtete, instagramové účty, které sledujete, své každodenní zvyky, cokoli ve vašem životě, o čem si myslíte, že vám už příliš neslouží nebo máte pocit, že někde drhne. Zbavte se věcí a zvyků, které ve svém životě už nepotřebujete, a nebraňte se změnám.

Osobní měsíční číslo 6

Vy byste se v lednu měli věnovat především svému domácímu životu. Místo, kde každý večer usínáte a kde se každé ráno probouzíte, bude pro vás v lednu velmi důležité. Je pro vás váš domov i bezpečným útočištěm? Jsou lidé, se kterými žijete, milující a velkorysí? Jakákoli nerovnováha v této oblasti se nejspíš během ledna projeví a bude vás nutit hledat řešení. Nemusí to být snadné, ale je potřeba se s tím právě teď poprat a nepřecházet to jen tak.

Leden pro vás může být i příležitostí, jak si svůj domov trochu vylepšit, zkrášlit. Šestka má smysl pro řád, krásu a estetiku, dává vám šanci vyladit si domov až do nejmenších detailů. Využijte toho.

Osobní měsíční číslo 7

Možná jste měli pocit, že se váš život poslední dobou řítil neuvěřitelnou rychlostí. Teď je čas trochu zvolnit. Sedmička s sebou nese téměř mystickou energii, je to jedno z nejcitlivějších čísel. A vy do tohoto duchovna můžete trochu proniknout. Jen je třeba zapomenout na chvíli na všechny úkoly, které musíte udělat, a termíny, které je potřeba dodržet. To všechno na chvilku počká.

Napište si seznam věcí, které byste rádi dělali, kdyby vám v tom nebránila práce, rodina, vaše finanční situace, epidemie… Teď možná sice není úplně vhodná doba se do nich pustit, ale je víc než vhodný čas o nich přemýšlet. Co vás rozesměje? Co vás inspiruje? Co vás zaujme? Číslo sedm je tady, aby vám připomnělo, že všechny odpovědi najdete uvnitř sebe.

Osobní měsíční číslo 8

Začátek letošního roku pro vás může být pořádný třesk. Osmička je nejmocnější ze všech čísel, její energie je velmi silná a vyžaduje vaši pozornost. Je tu velká šance materiálních zisků, pravděpodobně prostřednictvím vaší práce. Přesto by ale peníze neměly být vaší jedinou prioritou. Je načase, abyste pochopili, proč děláte to, co děláte. Čím jste prospěšní, jakou hodnotu svou prací přinášíte? Pokud se soustředíte jen na peníze, není moc pravděpodobné, že nakonec získáte to, co opravdu chcete, a že budete šťastní.

Právě teď můžete pozitivně ovlivnit nejen svůj život, ale i životy lidí ve vašem okolí. Při rozhodování v následujících týdnech tedy nejednejte bezhlavě, myslete vždy tři kroky dopředu. Nezaměřujte se na výsledek, kterého dosáhnete tento týden, ale myslete na to, co vám vaše úsilí přinese za několik měsíců nebo let. Je to vhodná doba pro dlouhodobé investice ať už peněžní, nebo ty, které se týkají osobního růstu. To, co získáte nyní, může sloužit jako základ pro vaši budoucnost.

Osobní měsíční číslo 9

Zahájení roku přináší zvláštní kombinaci energií. Na jednu stranu je počátkem, pro vás ale díky energii čísla devět znamená uzavření. Devítka je posledním číslem numerologického cyklu. Vyzývá vás, abyste se podrobně podívali na svůj život a zjistili, čeho se ve svém životě držíte, přestože vám to brání v dosažení prosperity. Může to být víra, že nejste dost dobří, dost chytří nebo dostatečně zkušení. Nebo možná existuje role, za kterou se schováváte, berete ji jako záminku k tomu, abyste zůstali tam, kde jste. Protože je to pohodlné. Buďte k sobě konečně upřímní.

Leden je i dobrou příležitostí, abyste dokončili všechny započaté projekty. Udělejte to pro své budoucí já. V únoru vás čeká číslo jedna, nový začátek, a budete rádi, že jste dodělali vše, co bylo potřeba, a nic neodkládali na později.

Zdroj: Numerology.com