zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jaký bude rok 2021? Podrobný horoskop pro všech dvanáct znamení zvěrokruhu

Horoskop na rok 2021
Autor: iStock Horoskop na rok 2021
Jiřina Köppelová , Vydáno: 20.01.2021
Jaký bude rok 2021? Bude lepší, nebo horší než byl ten předchozí? Kterému znamení se bude dařit nejvíce a kterému nejméně? Podle hvězd to vypadá, že letošními vítězi by mohla být vzdušná znamení a znamení Panny. Prohrát nemusí žádné.

reklama

Rok 2021 je ve znamení dvou velkých astrologických událostí – vstupu planet Jupitera a Saturnu do znamení Vodnáře a kvadratury mezi planetami Saturn a Uran. Planety ze znamení Vodnáře pohnou se stávajícím společenským uspořádáním i našimi životy přímo revolučním způsobem, kvadrát naopak náš pohyb vpřed pořádně přibrzdí. Tradiční hodnoty narazí na naše potřeby svobody a volnosti.

Pokud vás zajímají podrobnosti o společenském vývoji v roce 2021, můžete si je přečíst ZDE.

Jak na tom budou jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Jupiter se Saturnem ze znamení Vodnáře budou fandit vzdušným znamením – zejména Blížencům, uleví se znamení Vah a samotní Vodnáři prožijí revoluční rok. Vítězným znamením však může být znamení Panny, kterému hvězdy budou nabízet šťastné náhody i životní sílu a energii vše zvládnout. Velmi významný a příznivý rok čeká na Ryby a naprosto převratný na Štíry. Podívejte se ale na podrobné předpovědi pro každé znamení zvlášť.

Berany v roce 2021 čeká velká úleva a pracovní příležitosti

Mnohým Beranům minulá léta nadělila značné obtíže a útrapy, které se týkaly různých oblastí jejich života. Dobrou zprávou je, že rok 2021 je v řadě let prvním, který jim přináší velkou úlevu a obrat k lepšímu. Přečtěte si podrobnosti.

Beran v roce 2021

Jaký bude rok 2021 pro všechny Berany? Čeká je velká úleva a pracovní příležitosti

Býky budou provázet životní změny a kariérní výzvy

Pro Býky může být rok 2021 v lecčems náročný, ale také to může být rok, který pro ně bude rozhodující především v oblasti jejich kariéry, vzdělávání a zdraví. Podrobnosti najdete zde.

Horoskop Býk

Jaký bude rok 2021 pro všechny Býky? Čekají je životní změny a kariérní postup

Blížence čeká jeden z nejlepších roků jejich života

Rok 2021 Blížencům přeje. Mnohému se v tomto roce naučí, mnohé pochopí, mnohého dosáhnou a navíc se budou moci spolehnout na neobvyklou přízeň nebes v podobě značné dávky štěstí. Rok 2021 bude pro ně rokem, na který se nezapomíná. Více se dozvíte v článku.

Horoskop 2021

Jaký bude rok 2021 pro všechny Blížence? Čeká je jeden z nejlepších roků jejich života

Raci v roce 2021 získají moc i peníze

Nastávající období přinese Rakům především zklidnění po dramatických událostech minulých let. Čas, kdy se budou moci soustředit na vylepšování svých partnerských vztahů, ale i na rozvoj svého bankovního konta a posílení své moci. Přečtěte si podrobnosti.

Horoskop 2021

Jaký bude rok 2021 pro všechny Raky? Získají moc i peníze

Lvi prožijí náročné období, ale uvěří na zázraky

Pro znamení Lva je rok 2021 opravdu náročný, jenomže osud vyzval na zteč královské znamení a to ukáže všem a nejvíce samo sobě, že se hned tak nedá a že vždy a za všech okolností vítězí. Vítězstvím bude pro ně i rok 2021. Podívejte se na podrobnosti.

Horoskop 2021

Jaký bude rok 2021 pro všechny Lvy? Prožijí náročné období, ale uvěří v zázraky

Panny mohou být vítězi roku 2021

Rok 2020 byl historickým a společenským předělem pro mnoho z nás. Pro znamení Panny však nemusel být v mnoha ohledech jen nepříznivý. Toto znamení mohlo z událostí minulého roku vyjít posíleno. Tento pro ně pozitivní trend by měl pokračovat i v roce 2021. Čtěte podrobnosti.

Horoskop 2021

Jaký bude rok 2021 pro všechny Panny? Nadále je bude provázet přízeň hvězd

Pro Váhy bude rok 2021 rokem obratu a naděje

Planety Jupiter a Saturn vstoupily do znamení Vodnáře a odsud začaly zásobovat přízní postupně všechny Váhy v podobě různých životních radostí a zábavy. Mnohé Váhy si tak v roce 2021 vylepší svůj společenský život, podlehnou několika láskám a navíc si mohou významně porozumět se svými dětmi. Další podrobnosti najdete v článku.

Horoskop 2021

Jaký bude rok 2021 pro všechny Váhy? Konečně spatří světlo na konci tunelu

Štíři prožijí převratný rok bohatý na události

Všechny Štíry čeká velmi významný a důležitý rok, který prověří jejich odolnost a schopnost zúročit  změny, které je potkají, ve svůj prospěch. Největší výzvy se budou týkat jejich rodiny a domova. Podrobnosti o tomto důležitém roku se dozvíte v článku.

Horoskop 2021

Jaký bude rok 2021 pro všechny Štíry? Možná nejdůležitější v jejich životě

Střelci zazáří díky své chytrosti a intuici

Střelce čeká lepší rok, než byl pro ně rok 2020. Mohou očekávat příznivé změny v oblasti komunikace, studia a osvojování si nových poznatků. Výrazně si vylepší vztahy se svými blízkými a čeká je i kousek dobrodružství. Podrobnosti najdete v článku.

Horoskopy 2021

Jaký bude rok 2021 pro všechny Střelce? Rok, ve kterém zazáří díky své chytrosti a intuici

Kozorozi v roce 2021 mohou zbohatnout

Pro znamení Kozoroha bude rok 2021 velmi zajímavým a pestrým rokem, ve kterém dokážou zúročit vše, čeho v minulosti dosáhli, co se naučili a čím prošli. Mnozí si splní dávné sny a mnozí mohou i zbohatnout. Podrobnosti o tomto pro ně úžasném roku se dočtete v článku.

Horoskop 2021

Jaký bude rok 2021 pro všechny Kozorohy? Prožijí rok, ve kterém mohou dosáhnout skutečného bohatství

Vodnáři prožijí zcela zásadní rok svého života

Všichni Vodnáři se mohou těšit na událostmi pestrý rok, kdy jim do života vstoupí nejen velké štěstí, ale i velké příležitosti a výzvy. Díky své intuici, inovativnosti, originálnosti a jedinečnosti dokážou pohnout s myšlením a názory celé společnosti. Podrobnosti si přečtěte v článku.

Horoskop 2021

Jaký bude rok 2021 pro všechny Vodnáře? Zcela zásadní, je to jejich rok

Na Ryby čeká úspěch a splněné sny

Pro všechny Ryby může být rok 2021 velmi úspěšným rokem, budou muset ale přiložit ruku k dílu a přizpůsobit se mnoha změnám, které na ně tento rok nastražil. Podívejte se.

Horoskop 2021

Jaký bude rok 2021 pro všechny Ryby? Možná velmi úspěšným

reklama

Související témata: horoskopy , horoskopy 2021 , dvanáct znamení zvěrokruhu , znamení Berana , znamení Býka , znamení Blíženců , znamení Raka , znamení Lva , znamení Panny , znamení Vah , znamení Štíra , znamení Střelce , znamení Kozoroha , znamení Vodnáře , znamení Ryb

reklama

Přečtěte si také

reklama