Astročlánky

20. března 2021 05:59

Petra Kloidová

Horoskop: Každé znamení touží v roce 2021 po něčem jiném. Co chcete vy a vaši blízcí?

Co očekáváme my a naši blízcí od roku 2021? Loňský rok 2020 nám všem nějakým způsobem přeházel priority a zamíchal kartami osudu. Jak tomu bude v roce letošním? Která témata budou pro nás ta nejdůležitější?

Rok 2021 se zatím nese ve stejném duchu jako rok předešlý. Objevuje se ale světlo na konci tunelu. Pandemie skončí a náš život se zase pomalu rozběhne. Svět se nám opět ukáže ve své hezčí a rozmanitější podobě. Po čem budete v roce 2021 toužit nejvíce právě vy? Ve které oblasti můžete vyniknout a zazářit?

Podrobný horoskop na celý rok 2021 si můžete přečíst ZDE.

Co budete v roce 2021 chtít nejvíce?

Beran chce dobrodružství

Berana v roce 2021 čeká velká úleva a zajímavé pracovní příležitosti. Mnohým Beranům minulá léta způsobila značné obtíže a útrapy, které se týkaly různých oblastí jejich života. Dobrou zprávou je, že rok 2021 je v řadě let prvním, který jim přináší výrazné ulehčení a obrat k lepšímu. Přečtěte si více:

Býk touží po úspěchu

Život v roce 2021 bude pro Býky ve znamení kariérních výzev. Nový rok může být v lecčems náročný, ale také to může být rok, který pro ně bude rozhodující především v oblasti jejich kariéry, vzdělávání a zdraví. Podrobnosti najdete v tomto článku:

Blíženec chce větší příležitosti

Rok 2021 může být pro Blížence jeden z nejlepších v životě. Mnohému se v tomto roce naučí, mnohé pochopí, mnohého dosáhnou a navíc se budou moci spolehnout na neobvyklou přízeň nebes v podobě značné dávky štěstí. Rok 2021 bude pro ně rokem, na který se nezapomíná. Podrobnosti se dozvíte v článku:

Rak touží v roce 2021 po znovuzrození

Raka potkají v roce 2021 peníze a moc. Nastávající období přinese Rakům především zklidnění po dramatických událostech minulých let. Čas, kdy se budou moci soustředit na vylepšování svých partnerských vztahů, ale i na rozvoj svého bankovního konta a posílení své moci. Přečtěte si podrobnosti v článku:

Lev chce někoho, o koho by se mohl opřít

Pro znamení Lva je rok 2021 opravdu náročný, jenomže osud vyzval na zteč královské znamení a to ukáže všem a nejvíce samo sobě, že se hned tak nedá a že vždy a za všech okolností vítězí. Vítězstvím bude pro ně i rok 2021. Podívejte se na podrobnosti v článku:

Panny se chtějí rychleji splnit vlastní cíle

Rok 2020 byl historickým a společenským předělem pro mnoho z nás. Pro znamení Panny však nemusel být v mnoha ohledech jen nepříznivý. Toto znamení mohlo z událostí minulého roku vyjít posíleno. Tento pro ně pozitivní trend by měl pokračovat i v roce 2021. Čtěte více v článku:

Váhy chtějí vášeň

Pro Váhy v roce 2021 existuje naděje. Planety Jupiter a Saturn vstoupily do znamení Vodnáře a odsud začaly zásobovat přízní postupně všechny Váhy v podobě různých životních radostí a zábavy. Mnohé Váhy si tak v roce 2021 vylepší svůj společenský život, podlehnou několika láskám a navíc si mohou významně porozumět se svými dětmi. Další podrobnosti najdete v článku.

Štír touží po stabilitě

Štíry čeká velmi významný a důležitý rok, který prověří jejich odolnost a schopnost zúročit změny, které je potkají, ve svůj prospěch. Největší výzvy se budou týkat jejich rodiny a domova. Podrobnosti o tomto důležitém roku se dozvíte v článku:

Střelci chtějí více přátel

Střelec touží po větší síti známých a přátel. Čeká je lepší rok, než pro ně byl rok 2020. Střelci mohou očekávat příznivé změny v oblasti komunikace, studia a osvojování si nových poznatků. Výrazně si vylepší vztahy se svými blízkými a čeká je i kousek dobrodružství. Podrobnosti najdete v článku.

Kozorozi chtějí peníze a dost možná se jim to povede

Pro znamení Kozoroha bude rok 2021 velmi zajímavým a pestrým rokem, ve kterém dokážou zúročit vše, čeho v minulosti dosáhli, co se naučili a čím prošli. Mnozí si splní dávné sny a mnozí mohou i zbohatnout. Podrobnosti o tomto pro ně úžasném roku se dočtete v článku.

Vodnáři si splní svůj sen

Vodnáře podle horoskopu čeká nejlepší rok jejich života. Všichni Vodnáři se mohou těšit na pestrý rok plný událostí, kdy jim do života vstoupí nejen velké štěstí, ale i velké příležitosti a výzvy. Díky své intuici, inovativnosti, originálnosti a jedinečnosti dokážou pohnout s myšlením a názory celé společnosti. Podrobnosti si přečtěte v článku:

Ryby chtějí víc pohody

Pro Ryby může být rok 2021 velmi úspěšným rokem, budou muset ale přiložit ruku k dílu a přizpůsobit se mnoha změnám, které na ně tento rok nastražil. Podívejte se na více informací v článku:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.